Skip to main content

Umów wizytę w naszym Gabinecie Zdrowia

Samodzielne umówienie wyżyty wymaga dokonania przedpłaty.

UWAGA – powodzenie terapii zalerzy od przestrzegania poniższych zasad:

  • W dniu przeprowadzonej terapii Klient nie powinien pić: alkoholu, kawy ani czarnej herbaty, oraz spożywać cukru!
  • Po przeprowadzonej terapii, w celu szybszej eliminacji uwalnianych z organizmu toksyn, Klient powinien bezwarunkowo wypić od 1 do 2 litrów płynów niegazowanych (najlepiej niemineralizowanej lub słabo mineralizowanej wody niegazowanej, herbat ziołowych, soków naturalnych). Fakt ten nierzadko niedoceniany może prowadzić do tego, że wszelkie wysiłki terapeutyczne są z góry skazane na niepowodzenie.
  • Przy dolegliwościach chronicznych zalecane jest przeprowadzanie terapii co 3 do 7 dni.

UWAGA: testy alergiczne mogą być przekłamane u osób, które biorą leki przeciwhistaminowe lub/oraz piją wapno. Jeśli jest to możliwe i nie wpłynie na pogorszenie stanu zdrowia, prosimy o pięciodniową abstynencję od przyjmowanych leków.

Przeciwskazania do terapii: kobiety w ciąży, osoby z wszczepionym rozrusznikiem serca, osoby z: tętniakiem mózgu, chorobami psychicznymi, wszczepionymi metalowymi implantami i endoprotezami oraz ze szczątkami metali w organizmie (nie poddaje się terapii okolic ciała, gdzie znajdują się implanty, endoprotezy i szczątki metali), osoby, u których stwierdzono chorobę nowotworową.

Regulamin rezerwacji i przedpłat przy użyciu platformy iGabinet

Poznaj regulamin rezerwacji i przedpłat stosowany przy użyciu platformy iGabinet

error: Content is protected !!