Skip to main content

Terapia uzależnień przy pomocy BICOM

Masz dosyć swojej słabości do używek? Ten artykuł pomoże Tobie podjąć decyzję o terapii uzależnień przy pomocy BICOM.

Informacje ogólne:

Terapia ma na celu usuwanie głodu nikotynowego, alkoholowego, czy występującego przez słodycze lub leki, choć te dwa ostatnie są rzadkością. Zabiegi są bezbolesne i bezpieczne.  Skuteczność metody jest imponująca, ponieważ ok. 80% osób po jednej terapii nie odczuwa potrzeby palenia, natomiast z nałogiem alkoholowym walczymy przez 10 terapii. Przeciwwskazaniem poddaniu się terapii jest ciąża i rozrusznik serca.

Przebieg terapii antynikotynowej

Przed przystąpieniem do zabiegu należy zapalić papierosa, który umieszczony zostaje w elektrodzie kubkowej zintegrowanej z aparatem Bicom. Osoba poddawana terapii podłączana jest również do urządzenia poprzez elektrody. Po włączeniu odpowiedniego programu , w organizmie zachodzi reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego, który powinien ustąpić w przeciągu 2-12 godzin. Gdyby jednak głód nikotynowy pojawiał się w dniu terapii, absolutnie nie wolno wprowadzać nikotyny do organizmu, ponieważ osłabi to znacznie efekt terapii i może spowodować niepożądane reakcje, np. biegunkę, wymioty. Nie zaleca się stosowania środków wspomagających zawierających nikotynę ( gumy, plastry ).

Najwyraźniej brak chęci palenia odczuwa się już następnego dnia rano. Czas trwania zabiegu to tylko 60 min. Skuteczność metody jest bardzo imponująca. Po jednym zabiegu ok. 80% ludzi nie pali (bezterminowo). Pozostałe ok. 20% to osoby, u których nastąpiła redukcja głodu nikotynowego. Wówczas wskazane jest skorzystać z jeszcze jednej wizyty. Rzeczą bardzo istotną dla palaczy jest fakt, że nie ma znaczenia staż palenia i ilość wypalonych papierosów.

W ciągu najbliższych dni pozostaje opanowanie odruchowego sięgania po papierosa, w czym niewątpliwie pomaga uczciwe wyzbycie się papierosów z bezpośredniego otoczenia. Jednym z ciekawszych doświadczeń jest brak potrzeby zapalenia nawet w towarzystwie palących. Bierne palenie nie stanowi zagrożenia, lecz pierwszy aktywnie wypalony papieros w przyszłości – choć nie smakuje, powoduje „wpisanie” głodu na nowo. Najczęściej równa się to z powrotem do nałogu. W tej sytuacji należy zabieg powtórzyć. Druga funkcja jaka zachodzi w organizmie, to detoksykacja, czyli oczyszczanie organizmu z toksyn. Proces ich usuwania zachodzi przez skórę, nerki i jelita.

W ciągu kilkunastu godzin po zabiegu należy wypić od 1,5 do 2 litów wody, aby ułatwić proces ich wydalania. Po zabiegu obserwuje się wzmożone pragnienie, niekiedy zwiększoną senność i potliwość. Zalecane są również częstsze kąpiele. Zabieg jest zupełnie bezpieczny i bezbolesny! Prosimy pamiętać, że bez odrobiny woli rzucenia palenia, nawet najlepsze metody nie odniosą oczekiwanego efektu.

CO MOŻNA PODDAĆ TERAPII:

  • uzależnienie od nikotyny
  • uzależnienie od alkoholu

Get the
Circle App!

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr sed diam nonumy eirmod tempor.
error: Content is protected !!