Skip to main content

UWAGA – powodzenie terapii zalerzy od przestrzegania poniższych zasad:

  • W dniu przeprowadzonej terapii Klient nie powinien pić: alkoholu, kawy ani czarnej herbaty, oraz spożywać cukru!
  • Po przeprowadzonej terapii, w celu szybszej eliminacji uwalnianych z organizmu toksyn, Klient powinien bezwarunkowo wypić od 1 do 2 litrów płynów niegazowanych (najlepiej niemineralizowanej lub słabo mineralizowanej wody niegazowanej, herbat ziołowych, soków naturalnych). Fakt ten nierzadko niedoceniany może prowadzić do tego, że wszelkie wysiłki terapeutyczne są z góry skazane na niepowodzenie.
  • Przy dolegliwościach chronicznych zalecane jest przeprowadzanie terapii co 3 do 7 dni.

UWAGA: testy alergiczne mogą być przekłamane u osób, które biorą leki przeciwhistaminowe lub/oraz piją wapno. Jeśli jest to możliwe i nie wpłynie na pogorszenie stanu zdrowia, prosimy o pięciodniową abstynencję od przyjmowanych leków.

Przeciwskazania do terapii: kobiety w ciąży, osoby z wszczepionym rozrusznikiem serca, osoby z: tętniakiem mózgu, chorobami psychicznymi, wszczepionymi metalowymi implantami i endoprotezami oraz ze szczątkami metali w organizmie (nie poddaje się terapii okolic ciała, gdzie znajdują się implanty, endoprotezy i szczątki metali), osoby, u których stwierdzono chorobę nowotworową.
YINiYANG MED Mirosława Tomkowiak
Adres: 61-316 Poznań, ul. Ropczycka 28A
NIP: 6981660689, REGON: 362719392

GODZINY PRACY:
poniedziałek - piątek: 9 - 15, sobota i niedziela - nieczynne

REZERWACJE:
za pomocą formularza
telefoniczne: +48 661 979 111
email: info@gabinetzdrowia.pl

© by YINiYANG MED

error: Witryna jest zabezpieczona przed kopiowaniem!